Biezace sprawy

Szanowni Rodzice,

Podczas jutrzejszych zajec kazda rodzina otrzyma egzemplarz naszej ksiegi gratulacyjnej gratis.  Jesli ktos z Panstwa chcialby zakupic wiecej kopii to prosimy o kontakt z Pania Ksiegowa.  Cena extra egzemplarzy naszej ksiegi wynosi $ 4.00 za sztuke.

Chcialabym przy okazji przypomniec o kilku nadchodzacych wydarzeniach w naszej szkole.  Otoz w nastepna sobote, dnia 5 maja, zajecia w szkole sa odwolane ze wzgledu na Komunie w naszej parafii.  Natomiast 19 maja, o godzinie 9:15 rano, odbedzie sie walne zebranie podsumuwujace bierzacy rok szkolny.  Jesli ktos z Panstwa bylby zainteresowany objeciem funkcji w Zarzadzie Szkolnym to prosimy o zgloszenie swojej kandydatury do Pani Dyrektor badz Pani Prezes.  Wszystkich Rodzicow prosimy o przybycie na zebranie gdyz chcielibysmy przedyskutowac kilka waznych spraw jak rowniez wniesc poprawki do statutu szkoly.

Kolejnym waznym wydarzeniem bedzie wycieczka szkolna planowana na dnia 2 czerwca, natomiast rok szkolny zakonczymy w dniu 9 czerwca.  Nasz coroczny biwak odbedzie sie w dniach 23-24 czerwca w Palmer, Ma.  Wkrotce uzyskaja Pansto wiecej informacji na ten temat.  

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Serafin

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.