Drodzy Rodzice!…

Drodzy Rodzice!

Rok szkolny zbliza sie wielkimi krokami ku koncowi. Juz 9 czerwca uroczyscie go pozegnamy. Jednak zanim to nastapi zapraszamy wszystkich na wycieczke do Muzeum Dinozaurow w stanie Connecticut. Prosimy o zgloszenie liczby osob (dzieci i doroslych) do udzialu w wyprawie, najpozniej do 19 maja. Wyjazd nastapi 2 czerwca. Zbieramy sie wszyscy na parkingu pod kosciolem o 8 rano, by okolo 8:30 wyruszyc w droge. Planowany powrot do Worcester okolo 3 po poludniu. Wyzywienie kazdy zabiera         w swoim zakresie. Koszt wycieczki dla osoby doroslej to 6 $, nasi uczniowie jada za darmo.

9 czerwca, w dniu zakonczenia roku szkolnego bedzie mozliwosc sprzedazy oraz zakupu uzywanych ksiazek po atrakcyjnych cenach. Zachecamy do przyniesienia ze soba uzywane tego roku podreczniki szkolne.

Ponawiamy prosbe o uiszczenie oplat za semestr szkolny do konca maja. Dziekujemy.

Zyczymy Panstwu przyjemnego tygodnia, jednoczesnie przypominajac, ze 26 maja mamy wolne od szkoly.

Aside | This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.