Drodzy Rodzice!…

Drodzy Rodzice!

Rok szkolny zbliza sie wielkimi krokami ku koncowi. Juz 9 czerwca uroczyscie go pozegnamy. Jednak zanim to nastapi zapraszamy wszystkich na wycieczke do Muzeum Dinozaurow w stanie Connecticut. Prosimy o zgloszenie liczby osob (dzieci i doroslych) do udzialu w wyprawie, najpozniej do 19 maja. Wyjazd nastapi 2 czerwca. Zbieramy sie wszyscy na parkingu pod kosciolem o 8 rano, by okolo 8:30 wyruszyc w droge. Planowany powrot do Worcester okolo 3 po poludniu. Wyzywienie kazdy zabiera         w swoim zakresie. Koszt wycieczki dla osoby doroslej to 6 $, nasi uczniowie jada za darmo.

9 czerwca, w dniu zakonczenia roku szkolnego bedzie mozliwosc sprzedazy oraz zakupu uzywanych ksiazek po atrakcyjnych cenach. Zachecamy do przyniesienia ze soba uzywane tego roku podreczniki szkolne.

Ponawiamy prosbe o uiszczenie oplat za semestr szkolny do konca maja. Dziekujemy.

Zyczymy Panstwu przyjemnego tygodnia, jednoczesnie przypominajac, ze 26 maja mamy wolne od szkoly.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
Aside | This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.