Zakonczenie roku i biwak

Drodzy Rodzice,

Zakonczenie roku szkolnego 2011-2012 odbedzie sie w sobote 9 czerwca o godzinie 9:30.  W tym dniu nie ma zajec w szkole.  Przypominamy rowniez, ze jesli ktos z Panstwa ma podreczniki ktore chcialby sprzedac to bedzie taka mozliwosc podczas zakonczenia roku.  Prosimy jednak o zgoszenie do Pani Dyrektor informacji z ktorej klasy podrecznik zostal zakupiony.  Pozwoli to nam na sprawniejsze zamowienie podrecznikow na kolejny rok szkolny.  

Chcielibysmy przypomniec, ze po wplaceniu depozytu w wysokosci $50.00 (od rodziny) do dnia 9 czerwca, beda mogli panstwo otrzymac znizke w wysokosci $20.00 od dziecka w nowym 2012-2013 roku.

Przypominamy rowniez i goraco zapraszamy do uczestnictwa w naszym corocznym biwaku w Plamer Ma. ktory odbedzie sie w dniach 23-24 czerwca.  Przewidziane jest wiele atrakcji dla wszystkich uczestnikow.  Przypominamy, ze bilety mozna nabyc w Golemo Agency ($10.00 za dziecko 5-18 lat, dorosli @15.00) lub przy wjezdzie na biwak.  Cena biletu przy wjezdzie wynosi $20.00.  

Wszystkim zyczymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrzesniu.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.