Rozpoczecie Roku Szkolnego 2012-2013

Drodzy Rodzice, 

Nadszedl znow ten czas kiedy to nasze dzieci rozpoczynaja nowy rok szkolny.  Szkola Jezyka Polskiego rozpocznie zajecia w sobote 8 wrzesnia 2012 roku o godzinie 10 rano.  Wszystkich prosimy o zebranie sie w audytorium szkoly St. Mary’s gdzie Pani Dyrektor powita wszystkich i przedstawi nauczycielki poszczegolnych klas.  W tym dniu bedzie mozna zapoznac sie z poszczegolnymi nauczycielkami, jak rowniez dowiedziec sie, czego nasze pociechy beda uczyly sie podczas zajec w szkole jezyka polskiego.    

Ze wzgledu na to, ze nie ma ksiedza Ryszarda, nie bedzie mszy swietej w tym dniu.  Ksiadz Ryszard zaprasza wszystkich na msze swieta dla dzieci, 30 wrzesnia, podczas ktorej bedzie modlil sie w intencji dzieci z naszej szkoly.                                                                                                                     Do zobaczenia w sobote.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.