Rozpoczecie Roku Szkolnego 2012-2013

Nadszedl znow ten czas kiedy to nasze dzieci rozpoczynaja nowy rok szkolny.  Szkola Jezyka Polskiego rozpocznie zajecia w sobote 8 wrzesnia 2012 roku o godzinie 10 rano.  Wszystkich prosimy o zebranie sie w audytorium szkoly St. Mary’s gdzie Pani Dyrektor powita wszystkich i przedstawi nauczycielki poszczegolnych klas.  W tym dniu bedzie mozna zapoznac sie z poszczegolnymi nauczycielkami, jak rowniez dowiedziec sie, czego nasze pociechy beda uczyly sie podczas zajec w szkole jezyka polskiego.

Ze wzgledu na to, ze nie ma ksiedza Ryszarda, nie bedzie mszy swietej w tym dniu.  Ksiadz Ryszard zaprasza wszystkich na msze swieta dla dzieci, 30 wrzesnia, podczas ktorej bedzie modlil sie w intencji dzieci z naszej szkoly.                                                                                                                     Do zobaczenia w sobote.