Chcielibysmy przypomniec ze w nadchodzacy piatek, 16 listopada, w klubie PNI w godzinach od 6 do 9 wieczorem, odbedzie sie Zabawa Andrzejkowa dla dzieci.  Dla dzieci z naszej szkoly wstep jest za darmo, natomiast dla dzieci z poza szkoly oplata jest 3.00.  Przewidziane sa zabawy dla dzieci, pizza i skoczna muzyka.

Chcielibysmy rowniez przypomniec, ze w sobote 24 listopada, rowniez w klubie PNI, odbedzie sie zabawa dla doroslych.  Bilety sa juz do nabycia w Golemo Travel w cenie $30.00 od osoby.  Wszystkich serdecznie zapraszamy :)

Aside | This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.