Juz niedlugo Swieta i Jaselka przygotowywane przez nasze dzieci.  Aby wszystko sprawnie sie potoczylo, prosimy bardzo zeby dzieci znaly juz swoje role na pamiec.  Pani Renata wytrwale pracuje nad calosia jaselek a nasze dzieci maja duzo satysfakcji z tego co robia.   Pomimo, iz proby rozpoczely sie niedawno, wszystko pomalu sklada sie w calosc i dzieci juz nie moga doczekac sie chwili, w ktorej beda mogly wszystkim bliskim pokazac swoj talent aktorski.  Jeszcze raz prosimy aby dzieci umialy swoje role na najblizsza sobote jak rowniez cwiczyly piosenki/koledy ktore beda spiewaly.

Drodzy Rodzice, prosimy o uregulowanie oplat za szkole, ksiazki, jak rowniez zbiorek pieniazkow na loterie fantowa na zabawe ($10.00 od rodziny), zabawe Andrzejkowa dla dzieci ($5.00 od rodziny), oraz Wigilie ($5.00 od rodziny.)  Z gory dziekujemy za wsparcie i wyrozumialosc.

Aside | This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.