Jaselka

Drodzy Rodzice,

W imieniu Pani Renaty, prosze wszyskich, aby dzieci nauczyly sie swoich rol jak rowniez piosenek/koled na Jaselka.  Zostalo juz niewiele czasu a ciagle jest sporo dziec,i ktore nie znaja swoich rol.  Bardzo prosimy o pomoc rodzicow w opanowaniu przez dzieci tekstu.Z gory dziekujemy.

Pragniemy rowniez zyczyc Wszyskim Obfitego i Szczesliwego Nowego 2013 Roku.  W Bialym Orle z dnia 21 grudnia ukazaly sie zyczenia od naszej szkoly dla wszystkich nauczycieli, rodzicow, dzieci i sponsorow.  Jesli macie Panstwo szanse dostac jeszcze kopie Bialego Orla   to prosimy o przeczytanie i przyjecie naszych zyczen.

Pozdrawiamy

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.