Jaselka

Drodzy Rodzice,

W najblizsza niedziele, 13go stycznia po mszy sw o 11:30 odbeda sie nasze coroczne jaselka.  Zapraszamy!!!!  Jesli macie Panstwo ochote upiec ciasto na poczestunek dla naszych najmlodszych po jaselkach to z gory serdecznie dziekujemy.  Zaraz po jaselkach bedzie tez serwowana pizza dla naszych pociech w kafeterii pod kosciolem.

Drodzy Rodzice prosimy ponownie o przypominaniu swoim pociechom o nauczeniu sie tekstu na pamiec.  Chociaz pozostalo tak niewiele czasu to sa jeszcze dzieci ktore maja trudnosci w opanowaniu tekstu.  Prosimy abyscie pomogli dzieciom przyswoic tekst.  

W sobote 12go stycznia wszystkie dzieci z klas 3, 4, 5, 6, 7 sa proszone o przybycie na probe do kosciola na godzine 9 rano.  Proba bedzie prawdopodobnie trwala do godziny 3 po poludniu.  W czasie proby bedzie serwowana pizza dla dzieci.  Mlodze dzieci sa proszone o przyjscie do szkoly.  Te dzieci beada mialy normalne zajecia i tylko na chwile zejda pod opieka swoich pan do kosciola na probe.

Jesli mialby ktos jakies pytania to prosze dzwonic (508)829-0449, tel. P. Agnieszki Serafin.

Wszystkim z gory dziekujemy za wspolprace i zrozumienie.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.