Konkurs Recytatorski

Drodzy Rodzice,                                                                                                       Pragniemy przypomniec, ze w najblizsza sobote, 13 kwietnia, odbedzie sie konkurs recytatorski.  Konkurs rozpocznie sie o godzinie 9:30 jednak dzieci prosimy przywiezc do szkoly na godzine 9.  Wszystkich rodzicow, dziadkow, oraz przyjaciol prosimy o przybycie i wsparcie dzieci.  Bedzie im na pewno bardzo milo gdy zobacza znajome twarze na widowni.  Chcielibysmy rowniez powiadomic, ze ze wzgledu na “open house” w St. Mary’s High school, zajecia szkolne dnia 27 kwietnia beda odwolane.  Zajecia, natomiast, odbeda sie w sobote 20 kwietnia, ktora wczesniej miala byc sobota wolna od zajec ze wzgledu na ferie wiosenne. Pozdrawiamy.   

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.