Zebranie rodzicow

Drodzy Rodzice,

Dnia 11 maja 2013 roku o godzinie 9:15 odbedzie sie zebranie rodzicielskie na ktore prosimy wszystkich o przybycie. W zwiazku ze zblizajaca sie wycieczka szkolna, ktora zaplanowana jest na 15go czerwca, prosimy zauwazyc iz data wycieczki zostala zmieniona, chcielbysmy omowic sprawy organizacyjne wycieczki jak rowniez sprawy biezace.  W tym roku planowana jest wycieczka do Canobie Lake Park w Salem NH.  W zwiazku ze zmiana terminu wycieczki, dnia 1go czerwca odbeda sie normanle zajecia szkolne ktore zakonczone beda pizza i lodami dla dzieci.  

Chcemy rowniez powiadomic, ze dnia 1go czerwcao godzinie 9:15  odbedzie sie walne zebranie, podsumuwujace mijajacy rok szkolny. Obecnosc rodzicow na tym zebraniu jest obowiazkowa. Wnioski ze zmianami do statutu szkoly sa przyjmowane do dnia 24 maja.  

 

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.