Zebranie

Drodzy Rodzice,

Pragniemy przypomniec, ze jutro, tzn. 1 czerwca o godzinie 9:15 odbedzie sie Walne Zebranie podsumuwujace miniony rok szkolny z udzieleniem absolutorium dla zarzadu szkoly.  Obecnosc wszystkich rodzicow jest obowiazkowa.

Pragniemy rowniez przypomniec, iz jutro, zarzad bedzie serwowal pizze i lody dla dzieci w zwiazku z czym prosimy nie dawac dzieciom lanchu.

Wszyscy rodzice, ktorzy nie dokonali jeszcze oplat za szkole proszeni sa o uregulowanie wszystkich oplat jutro.  Chcielibysmy zaznaczyc, ze na dzien dzisiejszy 16 dzieci wciaz ma zalegle oplaty.

Jutro uplywa ostatni dzien zgloszen na wycieczke szkolna do Canobie Lake Park w dniu 16go czerwca i dokonaniu oplat za ta wycieczke.  Przypominamy, ze dzieci ze szkoly polskiej jada na ta wycieczke za darmo a wszyscy inni uczestnicy tej wycieczki placa znizkowa cene $25.00 za bilet.  Jesli do jutra nie zglosi sie wystarczajaco chetnych, to niestety wycieczka bedzie musiala byc odwolana.  Prosimy popytac sie przyjaciol czy znajomych czy nie zechcieliby sie wybrac na wycieczke.  Warunkiem uzyskania znizkowej ceny na Canobie Lake jest zakup przynajmniej 100 biletow.  Jestesmy pewni, ze wszyscy dokonaja wszelkich staran aby ta wycieczka doszla do skutkow.

Do zobaczenia jutro,

Pozdrawiamy, Zarzad Szkoly

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.