Zakonczenie roku i sprawy biezace

Drodzy Rodzice,

Pragniemy przypomniec, ze w sobote, 8 czerwca, odbedzie sie zakonczenie roku w naszej szkole.  Rok szkolny zakonczymy msza sw o godzinie 9 rano, po ktorej dzieci wraz z rodzicami przejda do szkoly.

W czasie zakonczenia roku bedzie mozna zlozyc przedplaty na nastepny rok szkolny w kwocie $50.00 co pozwoli otrzymac znizke $20.00 od dziecka.  Pragniemy rowniez przypomniec iz nowe dzieci, ktore beda uczeszczaly do naszej szkoly w przyszlym roku a zapisza sie do 15 czerwca, otrzymaja znizke 50% za pierwszy semestr.

Dnia 9 czerwca zapraszamy bardzo serdecznie na specjalna niedzielna msze sw. o godzinie 3 po poludniu.  Msza ta jest odprawiana z okazji 20-lecia kaplanstwa naszego kochanego ksiedza Ryszarda.  Dzieci z naszej szkoly beda spiewaly ksiedzu piosenke a ponizej znajdziecie panstwo link do tej piosenki.  Z gory dziekujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci.

http://www.youtube.com/watch?v=13jM6fzCEVY

Na dzien dzisiejszy jest jeszcze 6 wolnych miejsc do Canobie Lake Park.

Pozdrawiamy

 

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.