OGLOSZENIA

Ogloszenia

Drodzy Rodzice,

W zwiazku ze zblizajaca sie Zabawa Andrzejkowa dla doroslych, ktora odbedzie sie 30 Listopada, 2013, o godzinie 7, w klubie PNI, prosimy o skladke $10.00 od kazdej rodziny, na zakup fantow na loterie.  Oplate prosze uiscic do 16 Listopada do Nauczycieli, Pani Dyrektor, lub Zarzadu.  Prosimy takze o zapisanie sie na liste do pieczenia ciast, ktora jest wywieszona lub do zgloszenia sie do Zarzadu.   Dziekujemy za pomoc i wszystkich serdecznie zapraszamy na Zabawe!

Pozdrawiamy,

Zarzad Szkolny

 

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.