Wigilia

Drodzy Rodzice,

Jutro w szkole bedzie serwowana pizza w cenie $ 1.oo za kawalek.

Chcemy rowniez przypomniec, iz za tydzien, 21 grudnia, o godzinie 10:30, odbedzie sie uroczysta Wigilia dla uczniow naszej szkoly na ktora zapraszamy wszystkich Rodzicow.   Uroczystosc ta jest przygotowana przez Rodzicow oraz Panie Wychowawczynie klas 3 i 4.  Wszystkich rodzicow z tych klas prosimy o zaangazowanie sie w pomoc w przygotowaniach sali, upieczeniu ciast, oraz posprzataniu po uroczystosci.  W zwiazku z wiekszymi kosztami zwiazanymi z przygotowaniami do Wigilii, prosimy wszystkich Rodzicow o skladke po 10 dolarow od rodziny, za co z gory dziekujemy.

Tradycyjnie, po zakonczonej wigilii, odwiedzi nas Sw. Mikolaj.  Jak co roku, prosimy rodzicow o przygotowanie, podpisanie i dostarczenie na sale prezentow dla Waszych dzieci.  Prosimy by upominki byly drobne i nie przekraczaly kosztu 20 dolarow.

Pozdrawiamy

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.