Biezace Sprawy

Drodzy Rodzice,

Przypominamy ze za tydzien, dnia 22 Marca odbedzie sie szkolny konkurs recytatorski w ktorym uczestnicza wszyscy uczniowie naszej szkoly,Prosimy o utrwalanie wierszy z dziecmi.  Zwracamy sie rowniez z prosba uiszczania oplat za biezacy semestr.  Oplaty wynasza $180 za jedno dziecko, 330 za dwoje.  Oplaty mozna przekazac Pani Dyrektor lub Pani Danusi Stasiewicz, naszej ksiegowej.                 Drodzy Rodzice, podobnie jak w ubieglym roku planowany jest autobusowy wyjazd do kasyna w cenie $ 25 od osoby.  W tej cenie wliczony jest przejazd, obiad w formie bufetu oraz gra w bingo.  Wstepnie wyjazd jest planowany na 6 kwietnia w godzinach wieczornych.  Prosimy abyscie w nadchodzaca sobote potwierdzili chec wyjazdu do kasyna abysmy mogli zorientowac sie czy bedzie wystarczajaca liczba chetnych.  Chcielibysmy zaznaczyc iz wyjazd ten jest jedna z form zdobywania srodkow na funkcjonowanie naszej szkoly.  Pozdrawiamy serdecznie,

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.