Konkurs Recytatorski

Przypominamy ze w najblizsza sobote, 22 marca, odbedzie sie szkolny konkurs recytatorski.  Konkurs rozpocznie sie o godzinie 9:30, jednak dzieci proszone sa o przyjscie do szkoly na godzine 9 i udanie sie do swoich klas.  Wszystkich Rodzicow, Dziadkow, Rodzenstwo i Przyjaciol serdecznie zapraszamy do przybycia na konkurs i podziwiania talentow Waszych pociech.

Dnia 5 kwietnia (sobota) odbedzie sie wyjazd integracyjny dla doroslych do kasyna.  Cena biletu to $25 od osoby, w cene wliczone sa przejazd, kolacja w formie bufetu i gra w Keno.  Bilety beda sprzedawane podczas konkursu recytatorskiego przez zarzad.  Wszystkich serdecznie zapraszamy :)