Dyzury Rodzicow oraz miedzyszkolny konkurs recytatorski

Drodzy Rodzice,

Zwracamy sie z serdeczna prosba do wszystkich Rodzicow o zapisywanie sie na dyzury w szkole.  Od nadchodzacej soboty brakuje osob dyzurujacych podczas zajec a pozostalo jeszcze wiele zajec w tym roku szkolnym.  Dyzurujac w szkole odrabiaja Panstwo godziny na rzecz szkoly po odpracowaniu ktorych zostaja Wam zwrocone pieniazki.

W nadchodzaca sobote, tj. 5 Kwietnia, 2014, odbedzie sie miedzyszkolny konkurs recytatorski.  Wszystkie dzieci, ktore zajely 1, 2, i 3 miejsca biora udzial i reprezentuja nasza szkole w tym konkursie.  W tym roku konkurs odbywa sie w Central Falls, RI w centrum parafialnym Parafii Sw. Jozefa przy narozniku Jenks St i High St.  Konkurs rozpoczyna sie o godzinie 10 rano.  Za wszystkich uczestnikow trzymamy kciuki!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.