Zaproszenie

Mam nadzieję, że miło i pobożnie spędziliście Święta Wielkanocne.

Zapraszam serdecznie Dzieci z Rodzcami  oraz Nauczycieli na Mszę św. dla Dzieci w najbliższą niedzielę, 27 Kwietnia o godz. 11:30. Obchodzimy wtedy Święto Miłosierdzia Bożego, a ponadto jest to dzień Kanonizacji Bł. Jana Pawła II – Papieża, naszego Rodaka i Patrona Naszej Szkoły Języka Polskiego. Od niedzieli będziemy Go nazywać Świętym. Niech Was nie zabraknie w kościele.

Ponadto zapraszam Was wszystkich na Mszę św. o 11:30 w Niedzielę 4 Maja – będziemy wtedy obchodzić 50 rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza Tadeusza Stachury. Przyjdźcie pomodlić się i pogratulować Ks. Proboszczowi wspaniałego Jubileuszu.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Ks. Ryszard Polek

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.