Bierzace wydarzenia

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

W zwiazku z duza przerwa w zajeciach chcielismy Panstwa poinformowac o zblizajacych sie wydarzeniach w szkole:

1. Prosimy o uiszczenie oplat za szkole , p. Ksiegowa bedzie je przymowala od godz.9:15-10am, dzieci, ktorych rodzice nie zaplaca za szkole nie dostana swiadectw na koniec roku, jesli istnieja jakies wyjatkowe trudnosci finansowe w rodzinach prosimy o poinformowanie zarzadu.  1 dziecko – $180 ($170 + $10 komitet)

·                                        2 Dzieci – $330 ($320 + $10 komitet)

·                                        3 Dzieci – zglosic sie do ksiegowej.

2. Dnia 24 Maja odbeda sie zajecia szkolne, bedziemy odrabiac 5/10/14. W najblizsza sobote nie odbedzie sie planowany wystep na Dzien Matki, wystep ten odbedzie sie w nastepnym tygodniu, dnia 24 maja.  Wiecej informacji podamy w nastepnym ogloszeniu,

3. Wyszla propozycja zakupienia biletow do kina oraz organizacji pizzy and icecream party dla wszystkich uczniow szkoly zamiast organizowania wycieczki w tym roku , prosimy wszystkich o wypowiedzenie sie w tej kwesji.

4. Obowiazkowe Walne Zebranie odbedzie sie dnia 31 maja o godzinie 9:15.  Prosimy pamietac, ze obecnosc jest obowiazkowa i kazdy rodzic ma prawo i przywilej wniesiena swojej kandydatury do zarzadu. W czasie tego zebrania bedziemy podsumowyc caly rok szkolny 2013/2014.  Wszysrkich chetnych do objecia funkcji w zarzadzie szkoly prosimy o zgloszenie swojej kandydatury do P.Dyrektor lub P. Prezes.

5. Zakonczenie roku jest planowane na dnia 14 czerwca.

Wszystkich, ktorzy maja propozycje lub sugestje odnosnie pracy zarzadu i szkoly prosimy o kontakt do dnia 24 maja 2014. Kazdy z Panstwa jest rownie odpowiedzialny za to jak nasza szkola funkcjonuje i wszystkie propozycje i pomysly na prezne dzialanie naszej szkoly sa zawsze mile widziane. Posdawiamy.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.