Dzien Matki i Ojca

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na krotki program artystyczny przygotowany przez Wasze dzieci z okazji Dnia Matki i Ojca ktory odbedzie sie jutro, tzn, w sobote, 24 maja o godzinie 12 w audytorium szkoly St. Mary’s.

Pragniemy rowniez przypomiec, ze w nastepna sobote, tj 31 maja o godzinie 9:15, rowniez w audytorium szkoly St Mary’s, odbedzie sie Walne Zebranie w czasie ktorego bedziemy podsumowywac miniony rok szkolny jak rowniez wybierac zarzad szkoly.  Wszystkie osoby chetne do objecia stanowiska w zarzadzie proszone sa o zglaszanie do jutra swojej kandydatury do P. Dyrektor.  Obecnosc na zebraniu jest obowiazkowa i mamy nadzieje ze nikogo z rodzicow na nim nie zabraknie.  Pomoc wszystkich rodzicow jest niezbedna do preznego funkcjonowania naszej szkoly.  Do zobaczenia.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.