Rozpoczecie Roku Szkolnego 2014-2015

Drodzy Rodzice,

Szkola Jezyka Polskiego rozpocznie zajecia w sobote, dnia 6 wrzesnia msza sw. dla dzieci o godzinie 9 rano. Po mszy sw. dzieci wraz z rodzicami przejda do audytorium szkoly St. Mary’s, gdzie dzieci beda podzielone na klasy i wraz z P. nauczycielkami przejda do swoich klas. Chcemy poinformowac, ze w tym roku szkolnym szkola jezyka polskiego bedzie uzywala inne klasy niz w poprzednich latach dlatego prosimy o przyprowadzenie dzieci do audytorium a nie do poszczegolnych klas. Ciagle rowniez sa prowadzone zapisy do szkoly, dlatego jesli znacie Panstwo kogos kto mysli o zapisaniu dzieci do naszej szkoly to prosimy Panstwa o przekazanie im tej informacji.
Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobote.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.