Zabawa dla doroslych i dzieci

Drodzy Rodzice,
Pragniemy Panstwa poinformowac, ze w tym roku, Zabawa Andrzejkowa dla doroslych odbedzie sie w dniu 15 listopada o godzinie 7 wieczorem, a nie jak w poprzednich latach, w sobote po Thanksgiving. Wszystkich serdecznie zapraszamy i prosimy o wsparcie. Tak jak w poprzednich latach, rodzice proszeni sa o upieczenie ciast na ta zabawe i w ten sposob odrobienie czesci z godzin dyzuru. Prosimy o zapisanie sie na liste, ktora zostanie wywieszona w czasie zajec w nadchodzaca sobote.
Dyskoteka dla dzieci odbedzie sie dnia 7 listopada w duzej sali PNI. Wkrotce poinformujemy Panstwa w jakich godzinach odbedzie sie dyskoteka. Dyskoteka dla dzieci naszej szkoly jest za darmo.
Drodzy Rodzice, prosimy o zaplacenie skladki w wysokosci $20.00 od dziecka lub tez 40.00 od rodziny w przypadku gdy do szkoly uczeszcza wiecej niz jedno dziecko. Skladka ta pomoze pokryc koszty zwiazane z zakupem fantow na zabawe dla doroslych, wydatkami na dyskoteke dla dzieci, jak rowniez wydatkami na Wigilie. Prosimy o uiszczenie skladki do konca pazdziernika. Z gory za wszystko bardzo dziekujemy.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.