Wigilia w polskiej szkole

Wigilie organizuja dwie klasy: 4 i 5. Prosimy zatem rodzicow o przyniesienie jakiegos ciasta. Koszty wszystkich pozostalych zakupow, zostana pokryte ze skladki (wczesniej rodzice skladali sie po $20 od kazdego dziecka na caly rok). Wspomniane ciasto mozna odliczyc od godzin, ktore kazdy Rodzic powinien odpracowac na rzecz szkoly.

Sw. Mikolaj rozda dzieciom prezenty, wczesniej zakupione i zapakowane (z czytelna informacja dla kogo) przez rodzicow. Prosimy by wartosc zakupu nie byla wyzsza niz $25.

Bardzo prosimy rodzicow, by zaraz po przyprowadzeniu dzieci do szkoly zostali, zeby pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stolow (jesli wszyscy by zostali zajmie to ok. pol godziny).

Wigilie rozpoczynamy o godz. 11.00. Uroczystosc skonczy sie ok. godz. 13.00 (1PM)

Oczywiscie na szkolna Wigilie zapraszamy wszstkich Rodzicow oraz bliskich naszych uczniow:)

Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobote.