Jaselka

Pragniemy poinformowac, ze w niedzile 4 stycznia po mszy sw o godzinie 11;30 odbedzie sie proba jaselek i rozdanie strojow.  Wszystkie dzieci MUSZA miec juz opanowany teks i nauczone koledy. Prosimy Was szanowni Rodzice o dopilnowanie i wspieranie Waszych dzieci podczas nauki tekstu.  Jest juz malo czasu wiec prosimy aby dzieci opanowaly swoj teks do niedzieli.  W tym roku wystawiamy jaselka 2 razy.  Dnia 11 Stycznia dzieci jada z goscinnym wystepem do parafii w Dudley.  Natomiast 25 stycznia Jaselka beda wystawione w naszej parafii.  Do zobaczenia w niedziele.