Jaselka 25 stycznia

Witamy,

W najblizsza niedziele, 25 stycznia, dzieci wystawia Jaselka w naszej parafii, Matki Boskiej Czestochowskiej w Worcester.  Jaselka odbeda sie po mszy swietej o godzinie 11:30.  W trakcie przygotowan do Jaselek, zapraszamy wszystkich na dol do naszej kafeterii, gdzie bedzie mozna zakupic obiad w postaci zupy, nalesnikow i plackow ziemniaczanych.  Jesli ktos z Rodzicow chcialby upiec ciasto to z gory serdecznie dziekujemy.  Po Jaselkach, wszystkie dzieci zapraszamy na dol do kafeterii gdzie bedzie serwowana dla nich pizza.

Drodzy Rodzice, prosimy aby dzieci powtorzyly sobie tekst Jaselek.  W sobote odbedzie sie ostatnia proba w godzinach od 11:30 do 2. Z gory serdecznie dziekujemy i zapraszamy na Jaselka wraz z Waszymi Rodzinami i Przyjaciolmi.  Dzieci bardzo ciezko sie napracowaly przygotowujac sie do tego wystepu wiec docenmy to promujac te Jaselka wsrod naszych rodzin i przyjaciol.  Im nas wiecej tym lepiej.  Pozdrawiamy.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.