Oplaty za szkole

Drodzy Rodzice,

Prosimy wszystkich Rodzicow, ktorzy do tej pory nie zaplacili jeszcze za pierwszy semestr szkoly o uiszczenie naleznych oplat w czasie najblizszych zajec.  Pani ksiegowa prosi rowniez aby zaczeli Panstwo uiszczac oplaty za biezacy semestr.  Wszystkie zalegle jak rowniez terazniejsze oplaty musza byc uiszczone do konca lutego.  Prosimy rowniez o sprawdzenie naszej strony internetowej jesli bedzie brzydka pogoda w nadchodzaca sobote gdzyz umiescimy tam informacje o ewentualnym odwolaniu zajec w szkole.

Serdecznie pozdrawiamy,

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.