Zajecia odwolane

Drodzy Rodzice,                                                                                                                                        Ze wzgledu na prognoze pogody podawana na jutro, sobote, 24 stycznia, zdecydowalismy sie odwolac zajecia w szkole jezyka polskiego.  Zyczymy wszystkim spokojnej soboty wypelnionej zabawami z dziecmi na sniegu.

Chcielibysmy przypomniec, ze w niedziele dzieci wystawiaja Jaselka w naszej parafii po mszy sw. o godzinie 11:30.  Prosimy abyscie Panstwo przypilnowali swoje pociechy aby mialy opanowany dobrze tekst.  Jesli ktos mialby ochote na upieczenie ciasta na niedziele to z gory dziekujemy. Do zobaczenia na Jaselkach!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.