Konkurs Recytatorski

Drodzy Rodzice, 14 Marca odbedzie sie w naszej szkole konkurs recytatorski pod tytulem Tradycje Religijne w Poezji Polskiej.  Temat ten obejmuje wiersze o tematyce modlitewnej, psalmy, koledy, poezje o Bogu, Matce Bozej oraz pozje odnoszace sie do wiary. Prosimy rodzicow o pomoc dzieciom w wybraniu wierszy.  W poszukiwaniu wierszy prosze zajrzec na strone http://www.wolnelektury.pl albo na wikiźródła. Czasowo wiersze dla mlodszej grupy (przedszkole – 4 klasa) nie powinny przekraczac 3 min. a dla starszej grupy (klasy 5-8) 5 minut. Konkurs miedzyszkolny odbedzie sie 21 Marca w szkole w Webster.

Dziekujemy za uwage.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.