Wazne informacje

Przypominamy, ze jutro, 2 maja, nie ma zajec w szkole ze wzgledu na Pierwsza Komunie Sw. w naszej parafii.  Chcielibysmy rowniez poinformowac, iz w nastepna sobote, 9 maja, zajecia rowniez sie nie odbeda ze wzgledu na “Open House” w szkole St. Mary’s.  Ten dzien zostanie odpracowany w dniu 23 maja.   Prosimy rowniez wszystkie osoby, ktore nie zaplacily jeszcze za szkole w tym semestrze aby uczynily to do konca maja.  W przypadku, gdy oplata nie zostanie uiszczona, dziecko nie otrzyma swiadectwa.  Zyczymy Panstwu milego weekendu i do zobaczenia za 2 tygodnie.