Wycieczka do Canobie Lake Park

Drodzy Rodzice,

Zbliza sie koniec roku szkolnego. 14 czerwca Polska szkola w Worcester zaprasza wszystkie rodziny na wycieczke do Canobie Lake Park w New Hampshire – http://www.canobie.com/index.html. Oplata za osobe wynosi $25, przy czym uczniowie szkoly maja wstep oplacony. Dojazd do parku we wlasnym zakresie. Prosimy, aby rodzice zglosili chec wyjazdu w ciagu najblizszych dwoch tygodni, aby szkola mogla zakupic bilety wstepu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy – doskonala rozrywka dla calej rodziny!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.