Walne Zeranie-bardzo wazne

Drodzy Rodzice,  w najblizsza sobote, 6 czerwca o godzinie 9:15 odbedzie sie Walne Zebranie podsumuwujace miniony rok szkolny.  Wszystkich Rodzicow prosimy aby pozostali na to zebranie.  Prosimy rowniez o zgloszenie swojej kandydatury do zarzadu szkoly, gdyz jak co roku wszystkie stanowiska w zarzadzie beda zwolnione i bedzie mozna zglosic swoja kandydature na jedne z tych stanowisk.  Prosimy ponownie o pozostanie i wziecie udzialu w tym zeraniu, bez pomocy Nas, czyli, Rodzicow, Nasza szkola nie da rady funkcjonowac a Nasze dzieci nie beda mialy gdzie sie uczyc.  Pozdrawiamy!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.