Zakonczenie Roku 14/15 i ognisko szkolne

Drodzy Rodzice,

Zakonczenie roku odbedzie sie dnia 13go czerwca specjalna msza sw. o godzinie 9 w kosciele.  Po mszy sw. dzieci przejda do budynku szkoly i tam zbiora sie w audytorium wraz z rodzicami. Rodzice proszeni sa o pozostanie gdyz po uroczystosciach zakonczenia roku i rozdaniu swiadectw, dzieci beda zwolnione z zajec.  Wszystkim serdecznie dziekujemy za owocny rok i wspaniala wspolprace i prosimy o wsparcie w nadchodzacym roku szkolym.

Ze wzgledu na male zainteresownie wyjazdem do Canobie Lake, wyjazd zostal odwolany. W zamian tego, dzieci otrzymaja bilety do kina, a Polska Szkola zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami, w niedziele 14 czerwca o godzinie 1 po poludniu na “skalki” czyli Purgatory Chasm State Reservation Park znajdujacy sie na 190 Purgatory Rd, Sutton, MA 01590, na ognisko i grilla.  Polska Szkola sponsoruje jedzenie (hotdogi i kielbaski) i picie dla wszyskich uczestnikow.  W czasie zakonczenia roku szkolnego prosimy Panstwa o podanie liczby osob z rodziny, ktore przybeda na grilla abysmy mogli zakupic wystarczajaco jedzenia.  Mamy nadzieje ze wszystkie rodziny skorzystaja z okazji spotkania sie w gronie znajomych i spedzenia milego niedzielnego popoludnia wypelnionego smiechem, zabawa i dorym towarzystwem. Pozdrawiamy serdecznie.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.