Rozpoczecie Roku Szkonego 2015/2016

W nadchodzaca sobote, 12go wrzesnia, Szkola Jezyka Polskiego rozpocznie kolejny rok szkolny.  Jak co roku szkola rozpocznie swoje zajecia msza swieta o godzinie 9 rano odprawiana przez ks. Edwarda.  Po mszy swietej dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami udadza sie do audytorium mieszczacym sie w budynku szkoly St. Mary’s.  Po krotkim powitaniu wszystkich przez P. Dyrektor, dzieci wraz z nauczycielkami udadza sie do swoich klas gdzie beda uczestniczyc w zajeciach do godziny 1.  W czasie, gdy dzieci przejda do klas, prosimy wszystkich rodzicow o pozostanie, wypelnienie formularzy i uiszczeniu oplat za pierwszy semestr.  Chcieliysmy rowniez krotko omowic plan na nadchodzacy rok szkolny i poprosic Rodzicow, jak co roku, o pomoc i wsparcie.  Pozdrawiamy.