Dyskoteka dziecieca i skladka

Drodzy Rodzice, w nadchodzaca niedziele, 8 listopada, w godzinach od 2-5 pragniemy zaprosic wszystkie dzieci ze szkoly i spoza szkoly na DYSKOTEKE HALLOWEENOWA w sali w PNI w Worcester.  Przewidziane sa gry i zabawy, fajna muzyka, malowanie twarzy, pizza.  Dzieci proszone sa o przyjscie w strojach.  Dla dzieci z Polskiej Szkoly wejscie za darmo, wstep dla innych dzieci to $7.   Przypominamy rowniez, ze zbierane sa pieniazki na imprezy szkolne przewidziane na ten rok szkolny.  Koszt, to $20 od dziecka, z maxymalna oplata za rodzine $40, czyli rodziny z trojka lub wiecej dzieci placa tylko $40.  Za te pieniazki zakupione zostana fanty na zabawe dla doroszlych, (ktora odbedzie sie 14 listopada w Klubie PNI), bedzie przygotowana coroczna Wigilia dla dzieci, i czesciowo pokryte beda koszty szkolnego konkursu recytatorskiego.  Wszystkim z gory dziekujemy za wsparcie i zapraszamy na dyskoteke Halloweenowa i Zabawe dla doroslych.  Pozdrawiamy!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.