Wigilia szkolna i Mikolaj

Drodzy Rodzice,

W Sobote, 19 grudnia o godzinie  11, zapraszamy wszystkich Uczniow, Rodzicow, Dziadkow, Rodzenstwo, Przyjaciol, Rade pedagogiczna, Zarzad oraz naszych Kochanych Ksiezy na uroczysta Wigilie w czasie ktorej podzielimy sie oplatkiem i zasmakujemy pierogow.  Dzieci proszone sa o przyjscie do szkoly na godzine 9.  W tym niezwyklym dniu zagosci u nas rowniez Sw. Mikolaj, ktory obdaruje dzieci prezentami przygotowanymi, zapakowanymi i podpisanymi wczesniej przez rodzicow.  Prosimy o drobne upominki nie przekraczajace wartoscia $20.  Podarunki prosimy przyniesc do audytorium rano gdy beda Panstwo przywozic dzieci do szkoly.  Prosimy Was Kochani Rodzice o uswietnienie naszej uroczystosci jakims wypiekiem.

Ze wzgledu na zblizajace sie Jaselka, po wigilii szkolnej odbedzie sie proba takze prosimy to uwzglednic w swoich planach.  Proba odbedzie sie rowniez w niedziele 20 grudnia po mszy sw. o godzinie 11:30.  Jaselka odbeda sie 3 stycznia w kosciele Sw. Andrzeja Boboli w Dudley a 10 stycznia w naszej parafii.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobote.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.