Jaselka

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy wszystkich serdecznie na Jaselka z udzialem Naszych kochanych i utalentowanych uczniow w najblizsza niedziele, 10go stycznia.  Jaselka odbeda sie podczas mszy sw o godzinie 11:30.   Po mszy i jaselkach zapraszamy wszystkich do kafeterii pod kosciolem gdzie bedzie serwowana pizza, ciasto, oraz kawa.   Prosimy Was, Kochani Rodzice, o uswietnienie naszej uroczystosci jakims wypiekiem.  Z gory dziekujemy.

Pragniemy rowniez przypomniec ze w najlizsza sobote, 9go stycznia, odbeda sie pierwsze w tym roku zajecia szkolne.  Do zobaczenia.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.