Obiady Rybne

Drodzy Rodzice,

Poczawszy od dzisiaj, 12lutego,nasza szkola bedzie przygotowywala obiady rybne przez czly post.  Obiady beda serwowane w godzinach od 12 w poludnie do 6 wieczorem w kafeterii pod kosciolem.  Bedzie tez mozna kupic smaczna zupe, ciasto i kawe.  Wszystkich serdecznie zapraszamy na wsapniala rybe a dochod ze sprzedazy zasili nasz szkolny budzet.  Jesli ktos z Panstwa mialby chwile wolna w ktorys piatek i mogl pomoc przy robieniu/sprzedazy ryb to prosimy o kontakt z P. Agnieszka Serafin (508)887-2149.  Wszystkim wolontariuszom z gory dziekujemy za pomoc i serce.  Prosze o zachecanie rodziny i znajomych do sprobowania naszej ryby.

Rowniez pragniemy poinformowac, ze jutro zajecia w szkole odbywaja sie normalnie.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.