Konkurs Recytatorski

Drodzy Rodzice, pragniemy przypomniec, ze w nadchodzaca sobote, 19 marca, odbedzie sie szkolny konkurs recytatorski.  Konkurs rozpocznie sie o godzinie 10 jednak wszystkie dzieci proszone sa o przybycie do szkoly na godzine 9.  Prosimy Rodzicow klasy 3 jak rowniez innych chetnych Rodzicow o upieczenie ciasta lub ciastek aby po skonczonym konkursie dzieci mogly w nagrode pojesc sobie troche smakolykow. Drodzy Rodzice, prosimy rowniez o przygotowanie Waszych pociech do tego konkursu poprzez powtarzanie tekstu wierszy i cwiczenie dykcji.  Serdecznie dziekujemy i zapraszamy wszystkich Rodzicow, Dziadkow, Krewnych oraz Rodzenstwo do przybycia i wsparcia dzieci w czasie konkursu. One wszystkie tak bardzo ciezko pracuja i bedzie im milo gdy bedzie ich mial kto ogladac. Do zobaczenia w sobote!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.