Miedzyszkolny Konkurs Recytatorski

Drodzy Rodzice,

W nadchodzaca sobote, 2 kwietnia, odbedzie sie w naszej szkole miedzyszkolny konkurs recytatorski, w czasie ktorego nasza szkola bedzie goscila 4 inne szkoly polonijne.  Zwracamy sie z prosba do Panstwa o wsparcie w przygotowaniach zwiazanych z tym konkursem.  Prosimy Was, Drodzy Rodzice, abyscie w miare swoich mozliwosci pomogli nam w przygotowaniu slodkiego poczestunku dla naszych gosci.  Jesli rowniez dysponujecie wolnym czasem i checia pomocy w kuchni w czasie przerwy w konkursie, to zapraszamy wszystkich chetnych do salki pod kosciolem kolo godziny 10:30 rano w sobote.  Jak zwykle z gory Wam wszystkim dziekujemy gdyz zawsze mozemy liczyc na Wasze wsparcie.  Konkurs recytatorski rozpocznie sie o godzinie 10 rano w audytorium szkoly St. Mary’s.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.