Dzien Matki i Ojca

Drodzy Rodzice,

Ze wzgledu na Musical w szkole St. Mary’s w ten weekend, zaplanowany na ta sobote wystep z okazji Dnia Matki I Ojca zostal przelozoy na nastepna sobote 21 maja.  W sobote 21 maja o godzinie 9:15 odbedzie sie rowniez Walne Zebranie podsumuwujace bierzacy rok szkolny.  Poniewaz jest to jedyne zebranie, prosimy aby wszyscy rodzice na nie przyszli.  W czasie tego zebrania bedzie omawiany plan na przyszly rok, omawiany budzet, jak rowniez wybierany nowy zarzad.  Wszystkich rodzicow prosimy o zgloaszanie swoich kandydatur do zarzadu.  Prosimy Was kochani Rodzice o czynny udzial w zyciu naszej szkoly a praca w zarzadzie jest swietna okazja zeby wspierac nasza szkole.  Prosba o zglaszanie swoich kandydatur skierowana jest do wszystkich rodzicow, bez was ta szkola nie bedzie w stanie dzialac preznie a nasze dzieci potrzebuja wsparcia w kontunuacji nauki  jezyka polskiego, tradycji i kultury.  Szkola St. Mary’s zaprasza na przedstawienie “Highschool Musical” wystawiane w sobote o godzinie 7:30 wieczorem I w niedziele o 2:30 po poludniu. Pozdrawiamy.  Bilety w cenie $10 do nabycia przy wejsciu.

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.