Zakonczenie roku

Drodzy Rodzice,

Rok szkolny 2015-2016 dobiega konca.  W najblizsza sobote, 4 czerwca, o godzinie 9 rano zostanie odprawiona msza swieta, w intencji naszej szkoly, po ktorej to dzieci wraz z nauczycielami i rodzicami przejda do szkoly St. Mary’s gdzie odbedzie sie krotki apel i rozdanie swiadectw w poszczegolnych klasach.  Jesli ktos z Panstwa nie uregulowal zaleglych oplat to prosimy to zrobic 4 czerwca,  Jesli oplaty nie beda uregulowane, to niestety dziecko nie bedzie moglo otrzymac swiadectwa.  Pani ksiegowa bedzie rowniez pobierala wpisowe $50 na nastepny rok szkolny co pozwoli Panstwu na otrzymanie znizki w nadchodzacym roku szkolnym.  Pozdrawiamy

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.