Dyskoteka dla dzieci

W najblizsza niedziele 30 pazdziernika odbedzie sie coroczna dyskoteka Halloweenowo/Andrzejkowa dla dzieci.  Dyskoteka bedzie w klubie PNI w Worcester w godzinach od 2-5.  Dla dzieci z polskiej szkoly wstep jest za darmo a dla dzieci spoza szkoly wstep $5.  W czasie dyskoteki przewidziane sa gry i zabawy, pizza i napoje.  Dzieci proszone sa o przyjscie w strojach.  Jesli ktos z Panstwa mialby ochote przyniesc jakis slodki wypiek na dyskoteke to z gory serdecznie dziekujemy.  Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Drodzy Rodzice, ze wzgledu na zmiane systemu grzewczego w szkole St. Mary’s szkola nie bedzie ogrzewana w najblizsza sobote, 29 pazdziernika.  Prosimy aby dzieci byly odpowiednio ubrane na wypadek jesli w szkole bedzie chlodno.  Z gory przepraszamy za te uniedogodnienia.