Zabawa Andrzejkowa dla doroslych

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na coroczna Zabawę Andrzejkowa dnia 12 Listopada w godzinach od 7pm-1am w Klubie PNI w Worcester. Gra, śpiewa i zapewnia wspaniała zabawę zespół WINDSTAR BAND. W czasie zabawy serwowany będzie smaczny domowy obiad, pyszne wypieki i kawa. Będzie można wygrać wspaniałe nagrody w naszej loterii fantowej. Cały dochód z zabawy przeznaczony jest ma utrzymanie naszej szkoły. Bilety w cenie $30 do nabycia w Golemo Travel lub w cenie $35 przy wejściu. Po rezerwacje stolików proszę o kontakt z Agnieszka Serafin. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w sobote!

Drodzy Rodzice, pragniemy Was poprosic o wsparcie i upieczenie ciasta na nasza zabawe.  Przypominamy, ze za upieczenie ciasta odpisywane sa godziny za pomoc w szkole.  Kazda rodzina powinna odpracowac 12 godzin na rzecz szkoly w ciagu roku.  Ciasta mozna juz od rana przywocic do sali w PNI z notatka “polska szkola”

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.