12-17-2016 Zajecia odwolane

Ze wzgledu na zle warunki pogodowe jestesmy zmuszeni odwolac jutrzejsze zajecia i nasza szkolna Wigilie.  Jest nam naprawde bardzo przykro z tego powodu gdyz wiemy jak bardzo wszyscy czekaja na te wydarzenie.  Jesli przygotowali juz Panstwo wypieki badz inne potrawy na ta okazje to bardzo prosimy o przyniesienie tego do kosciola w niedziele.  Nasze dzieci beda wystawialy Jaselka po mszy sw. o 11:30 a po wystepie bedzie pizza i poczestunek dla wszystkich pod kosciolem. Pozdrawiamy i do zobaczenia w niedziele!