12-17-2016 Zajecia odwolane

Drodzy Rodzice,

Ze wzgledu na zle warunki pogodowe jestesmy zmuszeni odwolac jutrzejsze zajecia i nasza szkolna Wigilie.  Jest nam naprawde bardzo przykro z tego powodu gdyz wiemy jak bardzo wszyscy czekaja na te wydarzenie.  Jesli przygotowali juz Panstwo wypieki badz inne potrawy na ta okazje to bardzo prosimy o przyniesienie tego do kosciola w niedziele.  Nasze dzieci beda wystawialy Jaselka po mszy sw. o 11:30 a po wystepie bedzie pizza i poczestunek dla wszystkich pod kosciolem. Pozdrawiamy i do zobaczenia w niedziele!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.