Sw. Mikolaj przyjdzie 7 stycznia

Niedawno pogoda splatala nam figla i Sw. Mikolaj z calym workiem prezentow nie mogl nimi obdarowac naszych uczniow, bo ich w szkole nie bylo :-( Jednakze ten nie poddal sie! Zostawil nam kartke, ze do tak wspanialych dzieci, przybedzie jeszcze raz 7 stycznia! :-)
Zatem drodzy Rodzice, prosimy byscie o tym pamietali :-)
Zapraszamy tegoz wlasnie dnia, o godz. 12 w poludnie na radosne spotkanie mikolajkowo-noworoczne. Postaramy sie wynagrodzic naszym uczniom utracone zajecia, mamy nadzieje, iz z Wasza pomoca sprawimy, ze ow dzien bedzie wyjatkowy i radosny. Co niektorzy juz zapowiedzieli, iz cos pysznego ze soba zabiora! No i fajnie! Bedziemy sie goscic! :-)