Przedluzenie zajec w dniach 18 i 25 marca jak rowniez 1 i 8 kwietnia

Drodzy Rodzice, w zwiazku z faktem, iz 18 lutego zmuszeni bylismy odwolac zaplanowane zajecia, teraz musimy je odpracowac. Podczas zebrania w ostatnia sobote – 4 marca, dyrekcja, zarzad i rodzice wspolnie ustalili, iz najlepszym rozwiazaniem jest przedluzenie lekcji o 1 godzine przez 4 kolejne soboty*, poczawszy od 18 marca.
Zatem od 18 marca, przez 4 soboty dzieci beda sie uczyc 5 godzin – od 9 am do 2 pm.
Zaraz potem uczniowie uczestniczacy w zbiorkach z druhem Wieskiem Rachoniem udadza sie z nim do przykoscielnej sali. Przez wspomniane 4 soboty, zbiorki zuchowe beda trwaly tylko 1 godzine – od 2 pm do 3 pm.
Dziekujemy Panstwu za wspolprace!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.