Polska Szkola

Szanowni Państwo!

 

Rok szkolny dobiega końca, a Państwa dzieci zdobyły nową wiedzę i umiejętności.  Bardzo prosimy o uiszczenie oplat za szkole lub tez podreczniki w sobote, 20-go maja.  Uroczyste zakonczenie roku szkolnego odbedzie sie 10-go czerwca. 

 

Planujemy szkolny wyjazd do Bostonu 17-go czerwca.  Data wycieczki ulegla zmianie ze wzgledu na parade w Bostonie.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy i oplate do 3-go czerwca poniewaz musimy zamowic bilety. 

 

Wyjazd jest planowany z Worcester (South Station) pociagiem o godzinie 8:50 rano ze zbiorka na stacji o godzinie 8:30.  W Bostonie planujemy wycieczke ‘Duck Tour’, wolny czas na Quincy Market i powrot do domu o godzinie 16:20.  Oplata za osobe dorosla wynosi $33, koszt biletu dla dzieci jest pokryty przez szkole.  Koszt przejazdu pociagiem nie jest wliczony w koszt biletu Duck Tour.  Bilety na pociag sa po $11.50 od osoby jesli sa zakupione na stacji lub $13.50 jesli zakupione w pociagu (to jest cena w jedna strone).  Dzieci w wieku 11 lat i ponizej podrozuja za darmo z towarzyszaca osoba dorosla (2 dzieci na jedna osobe dorosla).  Prosimy rodzicow o obecnosc i opieke nad swoimi pociechami.

 

Zebranie walne odbedzie sie 3-go czerwca o godzinie 9:15 rano w szkole.  Serdecznie wszystkich zapraszamy.  Prosimy takze o zglaszanie kandydatur na stanowiska w zarzadzie: prezes, ksiegowa, przewodniczaca rady rodzicow, sekretarz i komisja rewizyjna.

Dziekujemy,

Rada Szkoly Jezyka Polskiego

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.