Przypomnienie

Drodzy Rodzice przypominamy, iz w sobote 3 czerwca nalezy dokonac wszelkich formalnosci zwiazanych ze szkola:
  • Prosimy, zeby osoby, ktore dotad nie zaplacily czesnego za 2 semestr, zrobily to w najblizsza sobote.
  • Wazne tez, zebyscie Panstwo zapisali sie na wycieczke do Bostonu i dokonali wplat za siebie, tudziez opiekuna, ktory z uczniem sie tam wybierze, musimy bowiem zamowic bilety. Uczniowie naszej szkoly nie ponosza zadnych kosztow, tj. nie placa za pociag do Bostonu, ani przejazdzke “Duck Tour” juz na miejscu.
Nawiazujac do wycieczki, to spotykamy sie na stacji kolejowej /South Station/ w Worcester o godz. 8.30 rano w sobote 17 czerwca, zaraz potem o 8.50 wyruszamy pociagiem do Bostonu. Na miejscu czeka nas przejazdzka “Duck Tour”, potem spedzimy pewien czas na Quincy Market. Powrot do Worcester o 4.20 po poludniu.  Uczniom musza towarzyszyc rodzice badz opiekunowie.
Pragniemy tez przypomniec tez Panstwu, iz 3 czerwca o godz. 9.15 rano odbedzie sie walne zebranie w audorium szkoly. Zapraszamy wszystkich rodzicow!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.