Zakonczenie roku szkolnego

Drodzy rodzice i uczniowie, w sobote 10 czerwca o godz. 9.30 rano odbedzie sie uroczyste zakonczenie roku szkolnego.  Jako ze z przyczyn od nas niezaleznych nie bedzie mszy sw. w kosciele, wszystkich prosimy o udanie sie bezposrednio do szkoly, uczniow do wlasciwych klas, po to by spedzic 15 minut ze swoimi nauczycielkami, rodzicow zas do audytorium – sadzimy, iz w swej wyrozumialosci, nie beda oni miec nic przeciwko temu, by chwile zaczekac na swe pociechy. Potem, zostana wreczone swiadectwa i dyplomy, pozegnamy takze naszych osmoklasistow, a zarzad i dyrekcja rzekna slowo skierowane do szkolnej spolecznosci…

Po czym wszyscy udamy sie na zasluzone wakacje :-) Zatem, do zobaczenia w sobote!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.