Kukurydziane labirynty 28 pazdziernika

Drodzy Rodzice, aby zrekompensowac naszym uczniom to, iz nie moga pojsc w sobote 28 pazdziernika do polskiej szkoly, pragniemy zachecic Was do udzialu we wspolnej z harcerzami i zuchami wyprawie w kukurydziane labirynty do miejscowosci Sterling w Massachusetts. To miejscowosc niezbyt odlegla od Worcester, a gwarantujemy, ze dzieciaki beda sie swietnie bawic!
Zapraszamy w sobote 28 pazdziernika o godz. 11 rano do Sterling MA, Davis Farmland & Davis X-treme Adventures, Redstone Hill Road.
Informujemy tez, ze istnieje mozliwosc zakupu tanszych, grupowych biletow w cenie $ 12.95 za osobe powyzej 5 roku zycia /dzieci ponizej 5 roku moga skorzystac z tej propozycji za darmo/, ale grupa musi liczyc co najmniej 15 osob. Chetni musza zapisac sie i dokonac wplaty najpozniej w sobote 21 pazdziernika.
W innym wypadku koszt biletu dziecka powyzej 5-go roku zycia wynosi $ 16.95 zas doroslej osoby $ 19.95. Jak juz wczesniej wspomnielismy dzieciaki ponizej 5-go roku zycia moga wejsc za darmo.
Zatem serdecznie zapraszamy!

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.